Zpět

ORP Centrum s.r.o.

Adresa: Pod Juliskou 1805/4, Praha 6-Dejvice, 160 00
E-mail: info@orp.cz
Tel: +420 233 338 112

ORP centrum je soukromé lékařské zařízení, které bylo založeno už v roce 1992 MUDr. Gabrielou Pickovou a od té doby se stalo vyhledávaným centrem terapie s vysokou profesionalitou navazující na dlouhodobou a bohatou praxi lékařů v oboru léčebné rehabilitace. Tato rehabilitace podporuje filosofii, že tělo tvoří komplexní celek, a tak vše souvisí ve vším.  V rámci fyzioterapie a léčebných technik využívá se zde využívají pouze sofistikované a osvědčené procedury.

ORP Centrum vám nabízí tyto léčebné techniky:
    
rázová vlna, ultrazvuk, laser, magnetoterapie, léčba elektrickými proudy, končetinová vířivka, pneuven - přístrojová lymfatická masáž, suché CO2 koupele, motodlaha, akupunktura, rašelinové obklady, individuální léčebný tělocvik, skupinový tělocvik, physiotools - cviky sestavené na míru, měkké techniky, metoda MFK, manipulační léčba, kinesiotaping.


 

 

 


 

mapa - Pod Juliskou 1805/4, Praha 6-Dejvice, 160 00
Vložit hodnocení

Hodnocení: ORP Centrum s.r.o.


6.6.2017Biana

marketing attracts one type of buyer the most: predatory intvreoss. We mentioned in an article on common home showing mistakes some of the negative effects of the timeless showing mistakes sellers can’t seem to stop making.

  • marketing attracts one type of buyer the most: predatory intvreoss. We mentioned in an article on common home showing mistakes some of the negative effects of the timeless showing mistakes sellers can’t seem to stop making.
  • marketing attracts one type of buyer the most: predatory intvreoss. We mentioned in an article on common home showing mistakes some of the negative effects of the timeless showing mistakes sellers can’t seem to stop making.
27.4.2017Tomáš Berger

Někteří terapeuti dobří jiní moc ne. Byl jsem tam hodněkrát, víc už ne.

  • Nevím
  • Volné termíny za měsíc až dva
  • Chaotická recepce
13.11.2015Borodacova

S poukazem na rehabilitace (tedy hrazené pojišťovnou) mi byl v tomto zařízení dnes nabídnut termín za 5 týdnů. Poté co jsem recepční informovala, že trpím bolestmi po zlomenině kotníku a 5 týdnu čekat nemohu, navrhla abych si rehabilitace v jejich zařízení hradila jako samoplátce bez nutnosti čekání. Poněkud nestandardní přístup.

  • Za mne žádné
  • Požadavek dvojí úhrady za urychlení ošetření
Kontaktujte nás
captcha